اعتصابات اخیر رانندگان کامیون صحت ندارد

ساخت وبلاگ
چکیده : اعتصابات اخیر رانندگان کامیون صحت ندارد رضا تیموری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:... با عنوان : اعتصابات اخیر رانندگان کامیون صحت ندارد بخوانید :

اعتصابات اخیر رانندگان کامیون صحت ندارد

رضا تیموری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نارسایی هایی وجود دارد که مختص بخش حمل و نقل نیست و از طرفی به عنوان یک خانواده با تحریم های آمریکا و سوء استفاده خارجی مواجه شده ایم.

وی اظهار داشت: در صورت افزایش انتشار برخی مطالب نادرست در باره کامیونداران، این کانون صنفی در این زمینه اطلاعیه صادر خواهد کرد.
وی گفت: پیگیر مطالبات صنفی کامیونداران از جمله قانون محاسبه کرایه بار براساس تن کیلومتر از طریق ادارات و دستگاههای مربوطه هستیم.
تیموری افزود: برای اجرایی شدن قانون محاسبه کرایه بار براساس تن کیلومتر عجله ای نداریم چرا که معتقدیم در این زمینه باید کار کارشناسی و پخته ای انجام شود تا در آینده با کم ترین مشکل در مرحله اجرا روبرو شویم.( در مورد تن کیلومتر و تاریخ اجرای آن بخوانید )
طی روزهای گذشته برخی مطالب درباره اعتصاب و عدم بارگیری کامیونداران در مشهد در فضای مجازی منتشر شده بود.( گرانی لاستیک عامل اصلی اعتصابات کامیون داران است، در مورد آن بخوانید )

 خبر اعتصابات اخیر رانندگان کامیون در استان خراسان رضوی صحت ندارد

400 هزار دستگاه کامیون با متوسط عمر 17 سال، سالانه حدود 400 میلیون تن کالا را در قالب 30 میلیون سفر جاده ای در ایران حمل می کنند.
518 هزار راننده کامیون که 41 درصد آنان 30 تا 39 سال سن دارند در مجموعه ناوگان بار جاده ای کشور مشغول فعالیت هستند.
همچنین چهار هزار و 176 شرکت و موسسه باربری زمینی در ایران فعال است.
38 هزار راننده باربری و 9 هزار راننده مسافربری در بخش حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی فعالیت دارند و 43 هزار و 920 دستگاه خودرو سنگین در ناوگان جاده ای این استان وجود دارد.( در مورد مشکلاتی که رانندگان خودروهای سنگین با آنها مواجه هستند بیشتر بدانید )
394 شرکت باربری و مسافربری، 92 انجمن صنفی مسافری و 17 انجمن صنفی کالا در خراسان رضوی فعال هستند.

 


منبع: ایرنا

آسان بار.باربری.باربری مجازی.سامانه هوشمند حمل بار.راننده کامیون.اعتصابات کامیونداران.اعتصابات راننده کامیون.حمل و نقل بین شهری.حمل بار بین شهری.کامیونداران,...
نویسنده : کوثر مجابی بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 11:28