کامیون پیتربیلت مدل 567

ساخت وبلاگ
چکیده : معرفی کامیون پیتربیلت مدل 567 این روزها برای کامیون پیتربیلت روزهای خوبی است. این کمپانی به ... با عنوان : کامیون پیتربیلت مدل 567 بخوانید :

معرفی کامیون پیتربیلت مدل 567

این روزها برای کامیون پیتربیلت روزهای خوبی است. این کمپانی به رکوردهای جدیدی در فروش دست پیدا کرده که کامیون پیتربیلت مدل 567 در این میان نقش عمده‌ای ایفا می‌کند. اینکامیون پیتربیلت از زمان عرضه‌اش در سه سال پیش‌، همچنان بی رقیب باقی مانده و برگ برنده‌ای برای شرکت سازنده محسوب می‌شود.

 

به جرأت می‌توان گفت کامیون پیتربیلت مدل 567 تمام چیزهایی که کمپانی پیتربیلت ظرف 80 سال فعالیتش درباره کامیون‌سازی یاد گرفته است را در خودش خلاصه کرده است.(به نظر شما برنده بازار کامیون‌های برقی کیست؟)

از دیگر مواردی که این کامیون را برای طرفدارانش محبوب کرده است می‌توان به :

1.ظاهری قوی و با صلابت

2.جلو پنجره زیبای کروم

3.سقف شیبدار و رنگ‌آمیزی بسیار زیبا اشاره کرد. وقتی وارد کابین لوکس این کامیون بشوید نیز آن را بسیار راحت خواهید یافت که ریشه در سال‌ها تجربه کمپانی پیتربیلت دارد.( برای مطالعه در مورد علاقه کودکان به کامیون بخوانید)

 

کامیون پیتربیلت مدل 567

 

طراحی بدنه کامیون پیتربیلت

از سال 2014 که کامیون پیتربیلت مدل 567 برای نخستین بار به بازار عرضه شد، پیتربیلت به جز چند تغییر جزیی و زیرپوستی کار زیادی بر روی طراحی بدنه انجام نداده است و بیشتر این تغییرات در قسمت‌های هواکش و خطوط الکترونیکی بوده است. البته کار بسیار مهمی که پیتربیلت در این مدت انجام داده این است که به صورت تنگاتنگ با موتورسازانی مانند کامینز، اتون و آلیسون همکاری کرده تا بتواند به نیازهای مختلف ناوگان‌های حمل بار پاسخ بدهد.

کامیون پیتربیلت 567 با موتورها، گیربکس‌ها، شاسی‌ها و سیستم تعلیق‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به موتور دیزل کامینز X15 و گیربکس اتوماتیک اتون UltraShift اشاره کرد. ناگفته نماند که گیربکس‌های دستی همچنان مورد استقبال رانندگان هستند و حدود 50 درصد از این کامیون‌ها با گیربکس دستی به فروش می‌رسند.

کابین کامیون پیتربیلت مدل 567

وقتی وارد کابین کامیون پیتربیلت مدل 567 می‌شوید و پشت فرمان می‌نشینید، تجهیزات آشنای زیادی انتظارتان را می‌کشند. این کامیون پیتربیلت مدل 567 به همان اندازه که مدرن و امروزی است، نوستالژیک نیز هست و هنوز از برخی تجهیزات به سبک و سیاق قدیمی استفاده می‌کند. با این حال و با این که کل فضای داخلی کمی قدیمی احساس می‌شود.

 

 

کابین داخلی کامیون پیتربیلت مدل 567

 
 
اسلیپر کاملاً مدرن و امروزی در کابین کامیون پیتربیلت مدل 567

اسلیپر جدید این کامیون بسیار شیک و لوکس است و به گونه‌ای طراحی شده است که سر و صدا و لرزش را به حداقل می‌رساند. یکی دیگر از تجهیزات داخلی که اهمیت زیادی دارد، سیستم تهویه مطبوع است که در جاده‌های بیابانی بسیار خوب عمل کرده و رفاه و راحتی راننده و دیگر سرنشینان را به خوبی فراهم می‌کند. همان‌طور که می‌دانید وقتی دمای هوا بیش از حد بالا می‌رود، عملکرد خوب سیستم تهویه مطبوع، تأثیر بسزایی در ایمنی، راحتی و عملکرد راننده دارد و از این منظر، سیستم تهویه مطبوع پیتربیلت 567 کارش را به درستی انجام می‌دهد. این سیستم علاوه بر این که جریانی مستمر از هوای بسیار خنک را در اختیار راننده می‌گذارد، بسیار آرام و بی‌صداست.

به طور کلی، کل کابین پیتربیلت 567 بسیار آرام و بی صدا است و بدون هیچ سر و صدایی از دست‌اندازها و پستی و بلندی‌ها عبور می‌کند. به جرأت می‌توان گفت طراحان این کابین کارشان را بسیار خوب انجام داده‌اند.

فرمان پذیری کامیون پیتربیلت 

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، فرمان‌پذیری پیتربیلت مدل 567 است. فرمان‌پذیری و هندلینگ یکی از عوامل بسیار مهم است و این کامیون در جاده‌های برون شهری و در جاده‌های پر پیچ و خم بسیار خوب عمل می‌کند. واکنش فرمان سریع است و به راحتی چرخانده می‌شود.

کامیون پیتربیلت,پیتربیلت,باربری,باربری مجازی,سامانه هوشمند حمل بار,باربری آنلاین,اعلام بار,راننده کامیون,آسان بار,سامانه هوشمند اعلام بار,...
نویسنده : کوثر مجابی بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 28 مرداد 1397 ساعت: 14:55