فورد نخستین تصاویر از کشنده جدیدش را منتشر کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : فورد نخستین تصاویر از کشنده جدیدش را منتشر کرد کمپانی فورد اولین تصاویر رسمی از یک کشنده سنگین که... با عنوان : فورد نخستین تصاویر از کشنده جدیدش را منتشر کرد بخوانید :

فورد نخستین تصاویر از کشنده جدیدش را منتشر کرد

کمپانی فورد اولین تصاویر رسمی از یک کشنده سنگین که قرار است در ماه سپتامبر در نمایشگاه هانوور رونمایی شود را منتشر کرده است. شرکت سازنده مدعی است که این کشنده مانند رقبای اروپایی‌اش در بازار خواهد درخشید.

 

این کشنده فورد که از سال 2013 تاکنون در حال تکمیل و ارتقاء بوده است از کابینی به عرض 2.5 متر بهره می‌برد و از نظر کسانی که آن را از نزدیک دیده‌اند کشنده‌ای زیبا، مدرن و مجهز است و رقیبی جدی برای ولوو FH سری S به شمار خواهد آمد.

 

فورد نخستین تصاویر از کشنده جدیدش را منتشر کرد

 

این کشنده در ترکیه تولید خواهد شد و به سرتاسر اروپا فرستاده می‌شود تا در اختیار مشتریان اروپایی قرار بگیرد. کمپانی فورد قصد دارد شبکه خدمات پس از فروشش را در اروپای غربی راه‌اندازی کند ولی هنوز برنامه‌ای برای فروش این کشنده در انگلستان ندارد. گفتنی است اسم این کشنده هنوز اعلام نشده است ولی مدیران فورد می‌گویند به دنبال اسمی هستند که بتواند در حوزه حمل و نقل بسیار قوی و خوب ظاهر شود. ( برای مطالعه در مورد نمایشگاه سی.وی بزرگترین رویداد صنعت ون و کامیونت بخوانید)

 

باربری,باربری مجازی,باربری آنلاین,سامانه هوشمند حمل بار,باربری آنلاین,اعلام بار تهران,اعلان بار تهران,راننده کامیون,حمل بار مجازیعسامانه هوشمند حمل بار]کشنده فورد,کامیون کشنده فورد,فورد,...
نویسنده : کوثر مجابی بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 مرداد 1397 ساعت: 12:50