توزیع 35هزار لاستیک یارانه‌ای در پایانه بار بندرعباس

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از توزیع ۳۵ هزار حلقه لاستیک یارانه‌ای در... با عنوان : توزیع 35هزار لاستیک یارانه‌ای در پایانه بار بندرعباس بخوانید :

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از توزیع ۳۵ هزار حلقه  لاستیک یارانه‌ای در پایانه بار بندرعباس خبر داد.

به گزارش آسان پدیا به نقل از روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان؛ داریوش باقرجوان گفت: در راستای توزیع عادلانه و مناسب لاستیک با کیفیت و ارزان قیمت در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان، ۳۵ هزار حلقه لاستیک یارانه‌ای به رانندگان داده می‌شود.

داریوش باقرجوان افزود: هرمزگان به عنوان اولین استان در سطح کشور اقدام به توزیع لاستیک با قیمت مناسب در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان کرده است.

توزیع 35هزار لاستیک یارانه‌ای در پایانه بار بندرعباستوزیع 35هزار لاستیک یارانه‌ای در پایانه بار بندرعباس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان با اشاره به این‌که توزیع و پخش ۳۵ هزار حلقه  لاستیک یارانه‌ای در ۲ فاز انجام می‌شود، ادامه داد: در فاز اول۱۰ هزار حلقه و در فاز دوم ۲۵ هزار حلقه بین رانندگان متقاضی و فعال بخش حمل و نقل جاده اي  توزیع خواهد شد.

باقرجوان در پایان گفت : رانندگانی که تمایل به دریافت  لاستیک یارانه‌ای دارند می‌توانند از ۲۶ تیرماه به انجمن رانندگان واقع در پایانه بار بندرعباس مراجعه کنند.

باربری آنلاین,باربری مجازی,لاستیک دولتی,لاستیک یارانه‌ای,لاستیک ارزان,سامانه هوشمند اعلام بار,اعلان بار]اپلیکیشن اعلام بار,...
نویسنده : کوثر مجابی بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 26 تير 1397 ساعت: 19:49